ANTALYA TOYOTA SERVİSİ
535 331 79 23

Toyant Antalya Toyota Servisi

İletişime Geç

0535 331 79 23
Whatsapp

TOYANT | Antalya Toyota Özel Servisi - Özgür Usta

Toyota ve Lexus Marka Araçlar İçin Bakım, Tespit ve Onarım Servisi

Özgür ODABAŞ, 18 yıllık yetkili servis tecrübesi, 10 yıllık özel servis tecrübesi ile 10. yılında Toyota ve Lexus marka araçların arıza tespit, bakım ve onarım işlemlerine Akdeniz Sanayi Sitesinde devam etmektedir. Öncelikli olarak uygun fiyat, doğru tespit ve müşteri memnuniyeti odağıyla hizmet eden işletmemizde teknik yeterliliğe sahip yardımcı çalışanlar ve teknisyenler ile kısa sürede işlemlerinizi tamamlamayı, ekonomik hizmet sunmayı ve servisimizden memnun olarak ayrılmanızı görev edinmiş durumdayız.

Misyonumuz;

Bilgi ve deneyimlerimiz, yenilikleri takip etmemiz ve verimli çalışmalarımızla memnun ve sadık müşteri kitlesi oluşturmak, Antalya da ve çevre illerde güçlü ve en rekabetçi konuma ulaşmak, bulunduğumuz çevre ve topluma sürekli değer katmak, üretici standartlarında bakım ve onarım yapmaktır.

Vizyonumuz;

Müşlerilerimizin, araçları ile barışık, ekonomik koşullarda rahat ve doğru bakım hizmetini almasını sağlamak, araç keyfini zulme dönüştürmeyen, yolda bırakmayan hizmetler sağlamaktadır.

Toyant Onarım Standartları;

Standartlarımızı oluşturan unsurlarda müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz, "Kaliteli Hizmet" , "Güvenlir Hizmet" , "Yerinde ve Doğru Yaklaşım" ve "Ekonomik Hizmet" prensiplerini benimsiyoruz.

  • Sunduğumuz Onarım ve Bakım hizmetinin kalitesini önemsiyoruz. Olumlu/Olumsuz geri dönüşleriniz bizim için önemli.
  • Alınan servis hizmeti garantimiz altında. Güvenilir yapımız ile verdiğimiz hizmet garantimiz altında.
  • Doğru yaklaşım ve teknik analiz ile verilen servis hizmetinin yerinde olmasını önemsiyoruz. Deneme Yanılma Metedolojisi ile çalışmıyoruz!
  • Hizmetlerimizde kullanılan ekipman ve yedek parçaların ekonomik olmasını, teknik yeterliliği olmasını önemsiyoruz. Birçok referans ve teknik yeterlilik belgesini gözetiyor ve sahip olmayan markalar ile çalışmıyoruz.