TOYANT | Antalya Toyota Özel Servisi - Özgür Usta

Toyota ve Lexus Marka Araçlar İçin
Bakım, Tespit ve Onarım Servisi

Biz Kimiz

Özgür ODABAŞ, 18 yıllık yetkili servis tecrübesi, 8 yıllık özel servis tecrübesi ile Toyota ve Lexus marka araçların arıza tespit, bakım ve onarım işlemlerine Akdeniz Sanayi Sitesinde devam etmektedir.


Öncelikli olarak uygun fiyat, doğru tespit ve müşteri memnuniyeti odağıyla hizmet eden işletmemizde teknik yeterliliğe sahip yardımcı çalışanlar ve teknisyenler ile kısa sürede işlemlerinizi tamamlamayı, ekonomik hizmet sunmayı ve servisimizden memnun olarak ayrılmanızı görev edinmiş durumdayız.


Misyonumuz

Bilgi ve deneyimlerimiz, yenilikleri takip etmemiz ve verimli çalışmalarımızla memnun ve sadık müşteri kitlesi oluşturmak, Antalya da ve çevre illerde güçlü ve en rekabetçi konuma ulaşmak, bulunduğumuz çevre ve topluma sürekli değer katmak, üretici standartlarında bakım ve onarım yapmaktır.

Vizyonumuz

Müşlerilerimizin, araçları ile barışık, ekonomik koşullarda rahat ve doğru bakım hizmetini almasını sağlamak, araç keyfini zulme dönüştürmeyen, yolda bırakmayan hizmetler sağlamaktadır.

Kaliteli ve Ekonomik Onarım bakım ve Teknik Servis Hizmeti Sağlıyoruz

Müşteri Memnuniyeti
100%
Deneyim
100%
Teknik ve Donanım Yeterliliği
99%
Güleryüzlü Teknik Personel
100%
Antalya Toyota Servisi Toyant | Özgür Usta

Toyant Onarım Standartları

1
Kaliteli Hizmet

Sunduğumuz Onarım ve Bakım hizmetinin kalitesini önemsiyoruz. Olumlu/Olumsuz geri dönüşleriniz bizim için önemli.

2
Güvenilir Hizmet

Alınan servis hizmeti garantimiz altında. Güvenilir yapımız ile verdiğimiz hizmet garantimiz altında.

3
Yerinde Hizmet

Doğru yaklaşım ve teknik analiz ile verilen servis hizmetinin yerinde olmasını önemsiyoruz. Deneme Yanılma Metedolojisi ile çalışmıyoruz!

4
Ekonomik Hizmet

Hizmetlerimizde kullanılan ekipman ve yedek parçaların ekonomik olmasını, teknik yeterliliği olmasını önemsiyoruz. Birçok referans ve teknik yeterlilik belgesini gözetiyor ve sahip olmayan markalar ile çalışmıyoruz.

Hakkımızda
Kim Ne
Söyledi ?

İletişime Geçin !