Motor Bakım ve Revizyon

Tüm Toyota, Lexus ve Japon grubu araçlarınızın Motor bakımları, arıza tespit ve onarım işlemleri, performans ölçümleri ve motor diagnostiği konusunda teknik ekibimiz ve donanımımız ile kaliteden ödün vermeden ekonomik fiyat politikası çerçevesinde hizmet vermekteyiz.

Mekanik Servisi

Tüm Toyota, Lexus ve Japon grubu araçlarınızın mekanik bakımları, arıza tespit ve onarım işlemleri, teknik değerlendirmesi ve periyodik bakımları teknik ekibimiz ve donanımız ile kaliteden ödün vermeden ekonomik fiyat politikası çerçevesinde hizmet vermekteyiz.

Elektronik Servisi

Tüm Toyota, Lexus ve Japon grubu araçlarınızın elektronik bakım, arıza tespit ve onarım hizmetleri, elektronik yazılım desteği, diagnostik ve hata kontrolleri, arıza kodlarının tespit ve arızaların giderilmesi uygun teknik donanım ve teknik kadromuz kaliteden taviz vermeden ekonomik fiyat politikası çerçevesinde hizmet vermekteyiz.

Periyodik Bakım

Tüm Toyota, Lexus ve Japon grubu araçlarınızın kilometrelerine uygun bakımları, Orjinal veya 100% uyumlu yan sanayi yedek parça ile yapılmaktadır.